Termíny kurzu Příprava rodičů ke střídavé péči o dítě v roce 2017

Zveme sociální pracovníky (MPSV) na kurz Příprava rodičů ke střídavé péči o dítě. V roce 2017 se můžete školení zúčastnit v Olomouci, případně v druhém pololetí i na jiných místech České republiky, nebo v kurzech na míru pro pracovníky Vaší organizace.

Uložit

Anotace kurzu Příprava rodičů ke střídavé péči o dítě

Příprava rodičů ke střídavé péči o dítě, akreditace č.j. 2014/1460-PC/SP/VP: Seminář má za cíl poskytnout základní orientaci v nezbytných předpokladech rodičů pro střídavou péči a fázích psychorozvodu. Zabývá se možnými klady i zápory střídavé péče pro dítě i pro rodiče. Objasňuje situace a faktory, kdy střídavá péče je či není vhodná. Nabízí podněty k porozumění potřebám dítěte a možným projevům v jeho chování a prožívání.

Za jakých okolností je střídavá péče o dítě to nejlepší řešení porozvodové úpravy výchovných poměrů dítěte? Jak pomoci rodičům? Co která strana potřebuje ke zvládnutí střídavé péče a jak předvídat či minimalizovat případná rizika?

Místo a termín kurzu

Uzávěrka přihlášek: vždy 8 dnů před konáním kurzu

OLOMOUC: 25.5.2017; od 9:00; Stupkova 413/1a, Olomouc

Rozsah: 6 hod
Kurzovné: 980 Kč

Lektorka

Mgr. Milena Mikulková – mediátorka, poradce v oblasti porozvodové komunikace, osoba pověřená výkonem SPOD, autorka knihy Hlavu vzhůru, rodiče!, Grada, 2015

Pozvánka

Pozvánka ke stažení (pdf)

Přihláška

Přihlaste se na kurz Příprava rodičů ke střídavé péči o dítě pomocí on-line formuláře nebo nás kontaktujte na mikulkova@vztahove-poradenstvi.cz nebo na tel. +420 605 011 336.